Koronkowa robota – jak nosić koronkę żeby uniknąć zbyt dosłownych, bieliźnianych skojarzeń?

Czy w damskiej szafie istnieje coś bardziej kobiecego i uwodzicielskiego niż koronka? Zmysłowa i niezwykle stylowa zdobi dziś nie tylko bieliznę. Umiejętnie zaprezentowana zmieni każdą kobietę w królową dnia i nocy. Jak jednak nosić koronkę żeby uniknąć zbyt dosłownych, bieliźnianych skojarzeń? W czasach kiedy w modzie rządzi eklektyzm i pozornie wykluczające się style, możemy ją zestawiać praktycznie ze wszystkim. Co ciekawe: im bardziej nietypowe połączenie faktur i grubości tym ciekawszy efekt. Koronkę możemy połączyć z grunge`ową koszulą w kratę, wełnianymi rajstopami, dzianiną o grubym splocie lub ciężkimi, wojskowymi butami.

Stylizacja - koronki (1)

Decydując się na koronkę na wieczorne wyjście musimy ograniczyć do minimum dodatki. Dlaczego? Ponieważ koronka sama w sobie jest bardzo ozdobna i łatwo można przesadzić. Koronka występuje nie tylko na ubraniach, ale też na dodatkach i biżuterii, warto korzystać z jej uroku, szczególnie podczas zbliżających się świąt i okresu karnawału.

Stylizacja - koronki (2)

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (98 głosów, średnia: 4,46 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce
Komentarze
 1. Zdjęcie profilowe bbo
  bbo  10 grudnia 2013 20:54

  Koronkowe rzeczy mają swój urok, ale to prawda trzeba je odpowiednio nosić.

  Odpowiedz
 2. Geokia  12 grudnia 2013 10:28

  Dokładnie. Koronka może być bardzo stylowa i seksowna, ale też trzeba wiedzieć, jak ją ubierać 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.