Kojący olejek rumianku rzymskiego od Dr Beta

Olejek rumianku rzymskiego posiada niezwykle szeroki zakres działania. Łagodzi podrażnienia, uspokaja, pobudza apetyty, pomaga w depresji. Co jeszcze zawiera? Dlaczego warto go mieć? Podpowiadamy i przedstawiamy kojący olejek rumianku rzymskiego od Dr Beta.

kojący olejek rumianku rzymskiego od Dr Beta

Kojący olejek rumianku rzymskiego od Dr Beta

Przeczytaj także: Aby każda choinka pachniała lasem – Dr Beta radzi

Czym różni się rumianek rzymski od rumianku lekarskiego?

Rumianek rzymski zwany również rumianem szlachetnym występuje w zachodniej i południowej Europie. Posiada piękny, intensywny, lekko słodkawy zapach.

Olejek rumianku rzymskiego o zazwyczaj słomkowo-żółtej barwie, otrzymywany jest z rumianku szlachetnego. Nie należy go mylić z popularnym olejkiem rumianku lekarskiego o kolorze ciemnoniebieskim. Olejek rumianku rzymskiego jest droższy i posiada niezwykle szeroki zakres działania.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (41 głosów, średnia: 4,76 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce
Komentarze
  1. Zdjęcie profilowe martucha180
    martucha180  19 lipca 2017 12:07

    Na dobry nastrój – ciekawa jestem, czy rzeczywiście poprawi się nastrój po zastosowaniu olejku rumiankowego z olejkiem cytrynowym. Chyba najlepiej wypróbować w kąpieli, choć kąpiel sama w sobie poprawia nastrój, przynajmniej mnie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.