Kliczków – Sylwester w zamkowych murach

Noworoczne imprezy zazwyczaj są huczne i wystawne. Zwykle jednak odbywają się w sztampowej, powtarzalnej scenerii. Dla poszukujących nowych wrażeń proponujemy zabawę do białego rana w magicznej oprawie średniowiecznego zamku.

Zamek Kliczkow - sylwester w zamkowych murach

 

Kliczków zimą

Zamek Kliczków położony jest w samym sercu Borów Dolnośląskich, największego kompleksu leśnego w Europie. Uroki pobliskich terenów są nieocenione również zimą. Krajobraz, w którym główną rolę odgrywa biały puch, stanowi zachętę dla fotografów i amatorów zimowych szaleństw na nartach biegowych lub sankach. Sama rezydencja wygląda niezwykle malowniczo, zwłaszcza nocą, gdy oświetlenie współgra ze skrzącym się śniegiem. Dla tych co mrozu się nie boją dobrym pomysłem jest też spacer, po którym rozgrzać można się grzanym winem z goździkami, serwowanym w zamkowej restauracji.

Zamek Kliczkow

Bal dla prawdziwych rycerzy

Podczas sylwestrowego balu w Kliczkowie, na gości czeka historyczna sceneria, muzyka na żywo, bogaty program artystyczny i oczywiście widowiskowy pokaz sztucznych ogni. Zamkowa restauracja będzie serwować dania na ciepło i zimne przystawki. Do dyspozycji uczestników balu będzie nieograniczony bufet deserowy, alkoholowy i zakąskowy. Impreza utrzymana w tradycyjnym duchu, zachęca do pielęgnowania rodzinnych więzi. Dlatego Kliczków chętnie przyjmie też najmłodszych rycerzy, dla których czekać będą różnorodne atrakcje. Dzieci mogą spędzić czas z rodzicami, a także bawić się wśród rówieśników podczas zorganizowanego specjalnie dla nich Balu Sylwestrowego. Profesjonalni animatorzy poprowadzą konkursy i zabawy w kilku kategoriach wiekowych, przy dźwiękach energetycznej muzyki.  Zamkowi kucharze przygotują pyszne, zdrowe dania i desery dla małych łasuchów. Po zabawie, nad bezpiecznym, dziecięcym snem może czuwać opiekunka, tak aby rodzice bez obaw oddawali się sylwestrowym szaleństwom.

Zamek Kliczkow

Znakomitą puentą noworocznej zabawy będzie ognisko z grzańcem i przejażdżką saniami, na które Zamek Kliczków zaprasza 1 stycznia o  godzinie 16.00. W urokliwej scenerii Borów Dolnośląskich będzie można zaczerpnąć świeżego powietrza i zebrać siły na rozpoczynający się karnawał i cały kolejny rok.

 

Zobacz także: Jak spędzić sylwestrową noc?

Sylwestrowa-noc

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (33 głosów, średnia: 4,88 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany