Kate Middleton – poznajcie sekrety księżnej Cambridge

Polskie media od miesięcy żyją wizytą Kate i Williama w Polsce. Przyjazd książęcej pary, to świetna okazja, by dowiedzieć się o nieco więcej o żonie wnuka królowej Elżbiety II. Szczególnie teraz, gdy wizyta właśnie trwa. Kim jest księżna Kate? Czym się interesuje? Jakie są tajniki jej stylu i urody? Poznajcie sekrety Kate Middleton!

Kate Middelton: kim jest księżna Cambridge?

 

Rodzina księżnej Kate

Księżna Kate jest najstarszą z trójki rodzeństwa. Zanim jej rodzice założyli rodzinny biznes (firmę organizującą przyjęcia Party Pieces), jej ojciec był pilotem, a matka stewardesą. Żaden z rodziców nie posiada tytułu szlacheckiego, ale wspólna firma przynosi im spore dochody. Brytyjczycy kochają ich za naturalność i skromność.

Kiedy Kate została żoną Williama, media zainteresowały się jej siostrą. Pippa ma w Anglii status celebrytki, a w tym roku wyszła za miliardera.

Prorocze przedstawienie

Kate w wieku 10 lat zagrała w szkolnym przedstawieniu jako Kopciuszek. Mówiła tam takie kwestie jak „Zabierze mnie do wielkiego miasta?” czy „Tak, tak drogi Williamie”.

Suknia, która przyniosła szczęście

Książę William pierwszy raz zobaczył Kate Middleton na wybiegu podczas charytatywnego pokazu mody. Przyszła księżna miała wtedy na sobie bardzo odważną sukienkę. William był tak zachwycony modelką, że postanowił od razu umówić się z nią na randkę. Przezroczystą suknię, którą Kate miała wtedy na sobie, sprzedano na aukcji w 2011 roku za 78 tysięcy funtów!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (51 głosów, średnia: 4,78 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce
Komentarze
 1. Zdjęcie profilowe martucha180
  martucha180  18 lipca 2017 09:25

  Piękna i elegancka, a przy tym taka naturalna i swojska.

  Odpowiedz
 2. Zdjęcie profilowe kasia87g
  kasia87g  19 lipca 2017 11:37

  szyk i klasa sama w sobie!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.