„Joga prawdziwa”– pomysł na szczęście i spokój

Na polskim rynku pojawiła się książka „Joga prawdziwa” autorstwa Jennie Lee – terapeutki, która od kilkunastu lat z powodzeniem wykorzystuje jogę klasyczną oraz medytację w pracy z tysiącami pacjentów. Stosując metody opisane w publikacji, pomogła wiele osobom zmagającym się ze stresem, przygnębieniem, depresją, zaburzeniami odżywiania czy innymi problemami. Co jeszcze warto wiedzieć o tej niezwykłej książce i jej autorce? 

Joga prawdziwa

kolaż własny redakcji, zdjęcia: mat. prasowe, pixabay.com

Zobacz także: Joga – spokój jest w Tobie

Lee w „Jodze prawdziwej” pokazuje, jak przezwyciężyć trudności i osiągnąć trwałe szczęście, bez względu na to, co dzieje się w twoim życiu. Jej zdaniem praktyka „Jogastur” – najstarszego traktatu klasycznej jogi indyjskiej – wzmocni twoją wytrzymałość, siłę, koncentrację umysłu oraz zaprowadzi cię do oświecenia. Autorka uważa, że teoria niestosowana w życiu jest bezużyteczna, dlatego sama od lat praktykuje wszystko o czym pisze, żyjąc zgodnie z zasadami starego traktatu. Pamięta, by być szczęśliwą nawet w okresach ciężkich prób.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (46 głosów, średnia: 4,67 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce
Komentarze
  1. Zdjęcie profilowe Hidari11
    Hidari11  11 sierpnia 2017 06:40

    Joga jest naprawdę fajna, jak się jest wysportowanym i potrafi zrobić trudne, akrobatyczne figury, w innym wypadku mnie nudzi, bo ja ich nie umiem zrobić i chyba już nigdy się nie nauczę.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.