Jak zainteresować mężczyznę, pozostając feministką?

Jesteś pewna siebie, wierna feministycznej postawie i na samą myśl o dziewczynach narzucających się chłopakom, czujesz jak kurczy Ci się żołądek? Dowiedz się, jak zainteresować mężczyznę, nie rezygnując ze swoich przekonań

jak zainteresować mężczyznę

Jak zainteresować mężczyznę, pozostając feministką?

Polecamy również: Co wkurza mężczyzn w kobietach?

 

1. Akcentuj swoją niezależność

jak zainteresować mężczyznę

źródło: www.giphy.com

Pewność siebie to doskonała „kocimiętka” dla płci przeciwnej i jedna z cech, którą mężczyźni wymieniają najczęściej w odpowiedzi na pytanie o poszukiwane przez nich cechy kobiet. Zadowolona z siebie kobieta, która nigdy nie sprawia wrażenia zazdrosnej czy zdesperowanej ani nie opowiada głośno o swoich słabościach, niepotrzebnie zwracając na nie uwagę rozmówcy, działa na potencjalnych adoratorów niczym magnes. Znaj swoją wartość, a On także będzie ją znał!

 

2. Zakradnij się do wnętrza jego głowy tylnymi drzwiami

źródło: www.giphy.com

 

Zdaniem psychologów znacznie lepiej pamiętamy o tych zadaniach, których z jakiegoś powodu nie udało nam się ukończyć niż o tych, które zamknęliśmy. Wykorzystaj psychologiczny chwyt znany jako efekt otwartej spirali do wywarcia pożądanego wpływu na interesującego Cię mężczyznę. Jak to zrobić? Doprowadź do zainicjowania ciekawej, oryginalnej rozmowy (na żywo lub przez telefon), a następnie zakończ ją nieoczekiwanie, tłumacząc się okolicznościami (np. powiedz, że gdzieś się spieszysz). Zaciekawiony Twoimi słowami mężczyzna będzie powracał do tego dialogu w swojej głowie, pragnąc go dokończyć albo po prostu porozmawiać z Tobą jeszcze raz. A stąd już prosta droga do kolejnego spotkania wypływającego… z jego nagłej inicjatywy.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (100 głosów, średnia: 4,71 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce
Komentarze
  1. Zdjęcie profilowe kasiadrozdz
    kasiadrozdz  21 lutego 2017 11:18

    ciekawe

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.