Jak ochronić mieszkanie przed upałem?

Im wyższa temperatura za oknem, tym częściej szukamy skutecznych sposobów na zabezpieczenie domu przed gorącym słońcem. Jedną z popularnych metod jest odpowiednia aranżacja okien z wykorzystaniem tkanin i technologii, które nie przepuszczają promieni. Podpowiadamy jak ochronić mieszkanie przed upałem i jakie dodatki okienne wybrać, aby w mieszkaniu zapanował chłód.

Dobrze dobrane rolety i zasłony

Jak ochronić mieszkanie przed upałem?

Dekoria.pl, roleta rzymska zaciemniająca, ciemno szary

Latem najważniejsze przy aranżacji okna są rolety i zasłony, które odpowiednio dobrane, zapewnią optymalny przepływ promieni słonecznych. Poza rodzajem wykorzystanego materiału znaczenie ma również kolor tkaniny. Jasne rolety lub zasłony będą bardziej przepuszczać światło. Natomiast ciemne sprawią, że całe pomieszczenie będzie przyciemnione. Przy wyborze kolorowych tkanin do dekoracji okna warto pamiętać, że przebijające przez nie światło stworzy specyficzną poświatę, która zmieni kolorystykę pokoju, a przez to – wpłynie na panującą w nim atmosferę.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (52 głosów, średnia: 4,79 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce
Komentarze
 1. Zdjęcie profilowe martucha180
  martucha180  25 lipca 2017 10:29

  Tegoroczne lato skąpe w upały.

  Odpowiedz
 2. Zdjęcie profilowe ewalub
  ewalub  26 lipca 2017 15:54

  A jak wpuścić trochę słońca do domu? W tym roku coś mało go

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.