Hobby na wakacje – ciekawe pomysły na wykorzystanie letnich dni!

 Nadeszły wakacje, a Ty nie masz pomysłu, jak ciekawie spożytkować swój wolny czas? Nie posiadasz zgranej paczki znajomych, czytanie Cię nudzi, a siedzenie przed komputerem czy telewizorem męczy wzrok? Zapoznaj się z naszymi propozycjami hobby na wakacje! Może znajdziesz w nich inspirację dla nowej pasji, która pochłonie Cię także w ciągu roku?

hobby na wakacje

źródło: www.pixabay.com

Hobby na wakacje – ciekawe pomysły na wykorzystanie letnich dni!

Zobacz także: Bonsai – sztuka cierpliwości

 

Joga na szarfach (inaczej: airjoga)

 

Airjoga to połączenie wysiłku fizycznego i zabawy, które dowodzi, że jeśli zechcemy, naprawdę możemy latać. Ćwiczona w chustach lub miękkich hamakach doskonale zwiększa gibkość i ruchliwość stawów, wzmacniając przy okazji mięśnie brzucha, ramion i nóg. Zajęcia dla początkujących nie zawierają oczywiście skomplikowanych figur, ale zaawansowane w jodze osoby mogą na szarfach wykonywać skomplikowane asany  bez obciążania kręgosłupa! Na ćwiczenia z airjogi można się już zapisać w większości dużych polskich miast. Poszukaj oferty blisko swojego domu!

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (54 głosów, średnia: 4,65 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce
Komentarze
 1. Zdjęcie profilowe martucha180
  martucha180  20 lipca 2017 15:35

  Joga na taśmach mnie nie przekonała.

  Odpowiedz
 2. Zdjęcie profilowe Kathe
  Kathe  20 lipca 2017 17:38

  Robótki ręczne to raczej dla domatorów. Kto ma ogród ten nie martwi się nudą. Ale Geocaching to niezły pomysł, trochę mi się kojarzy z podchodami z dzieciństwa z tym, że teraz do akcji wkracza internet 🙂

  Odpowiedz
 3. Zdjęcie profilowe Joanna
  Joanna  21 lipca 2017 10:53

  Komputer mam od ponad 20 lat, internet od ponad 15, a i tak moje dzieci,i wnuki,spędzają czynnie czas , chociaż,przyznam, że komputer zabiera dużo czasu. Ale zależy od rodziny, czy to on jest wszystkim, czy są inne, fajne sposoby na spędzanie czasu.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.