Temat: Firmowa impreza

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy, i został ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe DiKin DiKin 2 tyg., 3 dni temu.

3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #660254
  Zdjęcie profilowe Balbina
  Balbina
  Participant

  Podczas organizacji firmowej imprezy należy pamiętać o każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Chociaż moim zdaniem bardzo ważne jest jedzenie. Najpraktyczniejszym rozwiązaniem jest tutaj jednak catering. Sama wiele razy słyszałam jak sporo osób polecało ten http://scandale.pl/ . Mają najsmaczniejsze jedzenie i chyba cenowo też jedną z niższych cen. Na pewno na nich się nie zawiedziesz.

  #660972
  Zdjęcie profilowe Semike
  Semike
  Participant

  Moim zdaniem warto pod uwagę wziąć wszystko,czyli i jedzeni i łatwość dojazdu do miejsca gdzie ma być impreza i okolice. W końcu jak wspomniano powyżej wszystko ma swoje znaczenie. Można takową imprezę zorganizować w http://krajowy.biz/firma,sanremocompl
  Fajne,przyjazne miejsce,całkiem niedaleko od Warszawy,dojazd prosty i szybki,a do tego dobre wyposażenie i pyszne jedzenie.

  #672997
  Zdjęcie profilowe DiKin
  DiKin
  Participant

  Niby tak, ale wszystko zależy od tego na ile ma być to formalne spotkanie a na ile po prostu impreza integracyjna i rozrywkowa. My ostatnio mieliśmy taką imprezę w domu jednego z pracowników wszyskto zamówiliśmy przez interent bardzo dużo fajnych gadżetów i wszystko co potrzebne znajdziecie sobie https://kodisklep.pl/index.php?id_category=14&controller=category opcja świetna szczególnie jak nie chce się wam potem sprzątać po takiej imprezie jakiś brudnych naczyń czy garów.

3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.