Temat: 1% podatku z PIT za rok 2016

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 7 głosów, i został ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe Anett13 Anett13 3 mies., 3 tyg. temu.

8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #670971
  Zdjęcie profilowe Basistka
  Basistka
  Participant

  Czy już robicie swoje rocznie rozliczenia? Czy wyszedł Wam jakiś podatek do zapłacenia.? Ja na razie zbieram materiały, nie mam jeszcze jednego PIT 11. Przeglądając FB za ciekawymi fundacjami wspierającymi dzieci znalazłam ciekawy profil https://www.facebook.com/FundacjaPociecha/?fref=ts To Profil Fundacji dla dzieci Pociecha.Fundacja udostępniła darmowy program do generowania PIT a na FB rozdaje bajki osobom, które polubią prfil.

  #670977
  Zdjęcie profilowe ewalub
  ewalub
  Participant

  Mamy w rodzinie chłopca, któremu przekazujemy nasz jeden procent.

  #671126
  Zdjęcie profilowe linea
  linea
  Participant

  Ja już jestem rozliczona. A swój procent przekazałam na osobę poleconá przez koleżankę z forum.

  #671146
  Zdjęcie profilowe ewka
  ewka
  Participant

  już mam rozliczony podatek a mój 1 procent przekazuję od lat na chorego wnuka koleżanki i póki co nie zamierzam zmieniać osoby której pomagam

  #671895
  Zdjęcie profilowe drocho
  drocho
  Participant

  To ja może odpiszę na wezwanie Basistki. Patrzyłam na to co robi Fundacja Pociecha. Mnie kiedyś też pomogli dobrzy ludzie, więc oddam na dzieci z tej fundacji mój 1%. Niech mają.

  #680493
  Zdjęcie profilowe Anett13
  Anett13
  Participant

  Ja tez niestety mam w rodzinie kogoś, kto od lat pomocy potrzebuje i kupuje leki z 1%. Az zal czasem, ze tylu potrzebujących, a jeden procent dosłownie tylko jeden 🙁

  #681657
  Zdjęcie profilowe yasminka
  yasminka
  Participant

  Ja już się niestety rozliczyłam. Niestety bo musiałam nawet dopłacać i ta niedopłata była tak wysoka, że musiałam skorzystać z pomocy https://pl.getbucks.com/blog/szybka-pozyczka-na-zaplacenie-podatku-pit/. Jeśli ktoś będzie miał ten sam problem to polecam. Szybko i sprawnie.

  #682412
  Zdjęcie profilowe Anett13
  Anett13
  Participant

  czy to znowu jakaś reklama?

8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.