Temat: 1% podatku z PIT za rok 2016

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 7 głosów, i został ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe Anett13 Anett13 3 mies., 3 tyg. temu.

8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Basistka
    Basistka
    Participant

Czy już robicie swoje rocznie rozliczenia? Czy wyszedł Wam jakiś podatek do zapłacenia.? Ja na razie zbieram materiały, nie mam jeszcze jednego PIT 11. Przeglądając FB za ciekawymi fundacjami wspierającymi dzieci znalazłam ciekawy profil https://www.facebook.com/FundacjaPociecha/?fref=ts To Profil Fundacji dla dzieci Pociecha.Fundacja udostępniła darmowy program do generowania PIT a na FB rozdaje bajki osobom, które polubią prfil.

Zdjęcie profilowe ewalub
    ewalub
    Participant

Mamy w rodzinie chłopca, któremu przekazujemy nasz jeden procent.

Zdjęcie profilowe linea
    linea
    Participant

Ja już jestem rozliczona. A swój procent przekazałam na osobę poleconá przez koleżankę z forum.

Zdjęcie profilowe ewka
    ewka
    Participant

już mam rozliczony podatek a mój 1 procent przekazuję od lat na chorego wnuka koleżanki i póki co nie zamierzam zmieniać osoby której pomagam

Zdjęcie profilowe drocho
    drocho
    Participant

To ja może odpiszę na wezwanie Basistki. Patrzyłam na to co robi Fundacja Pociecha. Mnie kiedyś też pomogli dobrzy ludzie, więc oddam na dzieci z tej fundacji mój 1%. Niech mają.

Zdjęcie profilowe Anett13
    Anett13
    Participant

Ja tez niestety mam w rodzinie kogoś, kto od lat pomocy potrzebuje i kupuje leki z 1%. Az zal czasem, ze tylu potrzebujących, a jeden procent dosłownie tylko jeden 🙁

Zdjęcie profilowe yasminka
    yasminka
    Participant

Ja już się niestety rozliczyłam. Niestety bo musiałam nawet dopłacać i ta niedopłata była tak wysoka, że musiałam skorzystać z pomocy https://pl.getbucks.com/blog/szybka-pozyczka-na-zaplacenie-podatku-pit/. Jeśli ktoś będzie miał ten sam problem to polecam. Szybko i sprawnie.

Zdjęcie profilowe Anett13
    Anett13
    Participant

czy to znowu jakaś reklama?

8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.