Emma Watson – czy zdradziła feministyczne ideały?

Emma Watson–© s_bukley/depositphotos.com

Z okazji premiery filmu „Piękna i Bestia” Emma Watson zdecydowała się na niezwykłą – jak dla tej aktorki – sesję zdjęciową dla miesięcznika Vanity Fair. Na zdjęciach autorstwa Tima Walkera gwiazda pokazuje więcej ciała niż zazwyczaj.

Aktorka jest znana z tego, że do tej pory nie wzięła udziału w rozbieranej sesji i zawsze krytykowała tego typu działania. Tym razem zrobiła wyjątek.

 

 

 

Na okładce magazynu Emma pozuje w delikatnej, lekko prześwitującej sukience. Jest to ten typ zdjęć, do których przyzwyczaiła nas ta gwiazda. Wewnątrz numeru zdjęcia są bardziej śmiałe, a największe kontrowersje wzbudziło zdjęcie, na którym piersi Emmy Watson przykryte są prześwitującym bolerkiem.

Kontrowersje biorą się głownie stąd, ze aktorka znana jest ze swoich feministycznych przekonań i walki o zaprzestanie dyskryminacji kobiet. W 2014 roku wygłosiła pamiętne przemówienie w ONZ na temat braku równouprawnienia kobiet na świecie. To ona krytykowała m.in. Beyonce, mówiąc, ze nie wierzy w jej feminizm z powodu zbyt odważnych strojów i emanowania seksualnością.

Po sesji w Vanity Fair fani zarzucają aktorce zdradę feministycznych ideałów. Co na to Emma? W jednym z wywiadów odpowiedziała, że według niej feminizm to prawo wyboru kobiet  a nie kij do bicia innych kobiet. Oto fragment:

https://youtube.com/watch?v=lh08Dmy3ZtM%26nbsp%3B

A co wy o tym sądzicie – czy sesja z Vanity Fair jest zdradą zasad, które do tej pory głosiła ta aktorka? Napiszcie – jesteśmy ciekawe Waszych komentarzy.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (101 głosów, średnia: 4,65 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce
Komentarze
 1. Zdjęcie profilowe martucha180
  martucha180  13 marca 2017 15:51

  Jej decyzja.

  Odpowiedz
 2. Zdjęcie profilowe A. czy
  A. czy  13 marca 2017 20:13

  Nie za bardzo wiem jak mam się odnieść do tej informacji, no cóż każdy robi jak chce, bo ma do tego prawo. Patrząc na te zdjęcia odnoszę dziwne wrażenie że patrzę na kogoś innego niż Emma Watson, ale to tylko moje odczucia,a sama sesja jakoś mnie nie powala na kolana XD

  Odpowiedz
 3. Zdjęcie profilowe kasia87g
  kasia87g  14 marca 2017 20:17

  nie rozumiem jej fenomenu ;/

  Odpowiedz
 4. Zdjęcie profilowe xtina120
  xtina120  19 marca 2017 22:57

  Znowu się tak bardzo nie rozebrała do tej sesji….większość gwiazd chodzi tak ubrana na różnego rodzaju gale, więc jak dla mnie jest ok 😉

  Odpowiedz
  • Zdjęcie profilowe ewalub
   ewalub  23 marca 2017 15:00

   No właśnie, po tytule spodziewałam się skandalicznych zdjęć, a tu nic nie widać 🙂 W porównaniu z innymi nie ma tu nic nadzwyczajnego

   Odpowiedz
 5. Zdjęcie profilowe Aneta
  Aneta  22 marca 2017 15:51

  Ciekawa sesja i bez przesady, jakoś dużo też nie pokazuje 🙂

  Odpowiedz
 6. Zdjęcie profilowe Amaretta
  Amaretta  10 lipca 2017 13:58

  Była przecież też sesja dla kampanii promującej naturalne piękno w 2013.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.