Dominik Jasiński dla MIMA bags – artyzm i moda mogą stanowić nierozerwalny związek!

Torba to coś, co pozwala się wyróżnić w tłumie. Zwłaszcza taka, która wyraźnie czerpie inspirację ze świata sztuki. Współpraca marki MIMA bags Maciej Muszyński oraz Dominika Jasińskiego, jednego z najzdolniejszych artystów młodego pokolenia, pokazuje, że artyzm i moda mogą stanowić nierozerwalny związek. Owocem tego niecodziennego spotkania sztuki użytkowej i artystycznej jest linia oryginalnych toreb „Jasiński for MIMA” z kolekcji MIMA Art.

MIMA bags (10)

„Jasiński for MIMA” to linia unikatowych torebek stworzona przez Macieja Muszyńskiego z MIMA bags oraz Dominika Jasińskiego – artystę, którego twórczości nie można zamknąć w ramy i opisać w kilku słowach.

Jasiński to jeden z czołowych i najbardziej utalentowanych malarzy młodego pokolenia. To autor ponad 40 wystaw w Polsce i za granicą. W ciągu ostatnich lat zachwycił środowisko artystyczne, autorytety, zdobył uznanie krytyków, a liczba wiernych fanów jego malarstwa stale się powiększa. Teraz twórczość Dominika Jasińskiego będą mogły poznać również wielbicielki niecodziennych toreb i prawdziwie modowe indywidualistki.

MIMA bags (9)

MIMA bags (8)

W ofercie marki MIMA bags są dwie kolekcje: inspirowana grafikami z recyklingu MIMA Eko oraz czerpiąca z twórczości artystów MIMA Art. Torby z najnowszej kolekcji MIMA Art to prawdziwe dzieła sztuki z miejskim charakterem. Inspiracja sztuką i jednocześnie funkcjonalność, a także staranne wykończenie oraz solidne wzmocnienie konstrukcji to coś, co je wyróżnia. Każda torba z linii „Jasiński for MIMA” jest unikatowa. Każdy egzemplarz powstaje z innego połączenia grafik, stworzonych przez artystę. To, co różnicuje poszczególne torby to także inne połączenie taśm i rozmiary. Decydując się na taki dodatek, można mieć pewność, że jest jedyny w swoim rodzaju. Torby stworzone przy współpracy z Dominikiem Jasińskim adresowane są do osób z charakterem, które interesują się sztuką i lubią podkreślać intrygującymi akcesoriami swoją indywidualność.

MIMA bags (7)

MIMA bags (6)

MIMA bags (5)

MIMA bags (4)

MIMA bags (3)

MIMA bags (2) MIMA bags (1)

Torby MIMA bags można nabyć tu: mima-bags.shwrm.com

Cena: 399 zł

GD Star Rating
loading…

Dominik Jasiński dla MIMA bags – artyzm i moda mogą stanowić nierozerwalny związek!, 4.2 na 5 w oparciu o 14 głosowań

tagi: | Moda | modne dodatki | Modne dodatki i akcesoria | torebki |
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce


Podziel się

2 komentarzy na temat Dominik Jasiński dla MIMA bags – artyzm i moda mogą stanowić nierozerwalny związek!

  1. bbo 14 listopada 2013 at 19:41

    Ciekawe propozycje tylko moim zdaniem bardziej na lato.

    Odpowiedz
  2. gusia. 18 listopada 2013 at 07:47

    Nie w moim guście.Ja jednak wolę artyzm na ścianie i niekoniecznie malowany plamami.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


9 × = dziewięć


Zobacz nas na Google Plus
Dołącz do nas na Facebook
Konkursy

Portal KobietaMag.pl - jako jedyny aktualnie portal kobiecy proponuje swoim czytelnikom unikatowy system zdobywania nagród za czytanie:

Za każde odwiedziny naszego portalu dostajecie punkty, które gromadzą się na Waszym koncie.

Te punkty są Waszą walutą, którą płacicie za przedmioty na aukcjach. NIE MA ŻADNYCH INNYCH OPŁAT za przedmioty wystawione na aukcjach. Kto ma najwięcej punktów (czyli odwiedzał nas codziennie) ma szansę wylicytować dany przedmiot na aukcji. Dodatkowo przyznajemy punkty za komentarze, artykuły, aktywność w części społecznościowej. Po zakończonej aukcji, bez żadnych opłat wysyłamy przedmiot zwycięzcy licytacji.

Nagrody