Co oznaczają Jego pocałunki? Sprawdź to!

Długie pocałunki w romantycznej scenerii parku zacienionego rozłożystymi drzewami, niezdecydowane lub niepewne pożegnalne całusy, które zdają się oznaczać coś więcej, przyjacielskie cmoknięcia na powitanie… W morzu buziaków, całusów i pocałunków naprawdę łatwo się zagubić! Jeśli i Ty masz problem z interpretacją tego, co oznaczają Jego pocałunki, przeczytaj nasz krótki przewodnik po świecie spotkań dwóch par ust!

co oznaczają jego pocałunki

źródło zdjęcia: www.pixabay.com

Co oznaczają Jego pocałunki? Sprawdź to!

Zobacz także: Jak poznać, że On się zakochał? 14 sygnałów, że masz potencjalnego wielbiciela

 

1. Delikatne cmoknięcie w policzek „na przywitanie” lub „pożegnanie”

To rodzaj niewinnego pocałunku, którym chętnie wymieniamy się w gronie przyjaciół i dobrych znajomych. Czy rzeczywiście jest on jednak tak niewinny, na jaki wygląda? Jeżeli do tej pory nigdy nie witałaś się tak akurat z Nim, a teraz „korzystając z okazji” i faktu, że grupa, z którą przebywa okazuje Ci sympatię właśnie w taki sposób, On cmoka Cię w policzek lub usta, to może być znak, że chciałby rozwinąć tę znajomość i się do Ciebie zbliżyć. Podobna sytuacja ma prawdopodobnie miejsce także wtedy, gdy dopiero się poznaliście, a mężczyzna już próbuje skraść Ci całusa w policzek. Ale UWAGA, ten mechanizm działa też w drugą stronę – chłopak, który jest bardziej wycofany, a któremu na Tobie zależy, zachowa się odwrotnie do innych i zamiast „niezobowiązujących pocałunków” dawanych Ci w jego obecności przez przyjaciół, poda Ci rękę lub delikatnie przytuli.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (106 głosów, średnia: 4,68 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce
Komentarze
 1. Zdjęcie profilowe martucha180
  martucha180  2 marca 2017 21:28

  🙂

  Odpowiedz
 2. Zdjęcie profilowe Aromer0209
  Aromer0209  3 marca 2017 10:23

  Każda miłość jest inna i tak samo każdy pocałunek 😉

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.