Co czyni nas atrakcyjnymi dla innych? Nie tylko wygląd!

To naturalne, że przyciągamy uwagę otoczenia przede wszystkim swoim wyglądem. W pierwszej chwili to on decyduje, czy nawiążemy z kimś kontakt i czy jesteśmy w stanie poczuć do niego sympatię. Na szczęście uroda nie jest jedynym wyznacznikiem atrakcyjności człowieka. Zastanawiasz się, co czyni nas atrakcyjnymi dla innych osób? Zebraliśmy dla Ciebie szereg takich czynników!

Co czyni nas atrakcyjnymi dla innych? Nie tylko wygląd!

Zobacz także: Co sprawia, że nie jesteśmy atrakcyjni dla innych ludzi?

 

1. Radość i śmiech

Osoby tryskające humorem i pozytywną energią ZAWSZE są bardziej atrakcyjnymi towarzyszami od pogrążających nas w czarnych myślach ponuraków. Jeżeli jesteś roześmiana i lubisz żartować, nie obawiaj się samotności – będziesz otoczona ludźmi na każdym etapie życia!

 

2. Ładny głos

Jeżeli Twój głos nie upodabnia Cię do myszy z bajki „Kopciuszek”, ale jest dźwięczny i wysoki lub przeciwnie – niski i lekko zachrypnięty, zrób z niego narzędzie uwodzenia – mężczyźni uwielbiają telefoniczne rozmowy z kobietami o seksownym głosie.

 

3. Umiejętność rozmowy na różne tematy

Z taką osobą nigdy nie zazna się nudy! Znasz się na filmach, grach komputerowych, książkach, teatrze? Zabieraj głos w dyskusjach!

 

4. Ładny charakter pisma

Interesujesz się kaligrafią albo masz oryginalny charakter pisma? Wysyłaj pocztówki lub listy eksponując swoje pismo – wielu ludzi docenia umiejętność pięknego zapisywania liter, o czym świadczy choćby ostatnia moda na hand lettering.

 

5. Sarkastyczny język

Kobiety, które potrafią usadzić mężczyznę (albo swoje koleżanki), odpowiadając w zdystansowany sarkastyczny sposób, wywołują niespodziewane ataki śmiechu wśród słuchaczy, przez co są zawsze bardziej pożądanymi rozmówcami od poważnych „sztywniar”. Nie bój się żartować!

 

6. Sposób mówienia

Wielu mężczyzn zwraca uwagę na to, w jaki sposób ich dziewczyny wypowiadają poszczególne wyrazy. Charakterystyczny sposób mówienia, objawiający się przy okazji niektórych słów, często uznają za „uroczy”.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (106 głosów, średnia: 4,69 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce
Komentarze
 1. Zdjęcie profilowe Hidari11
  Hidari11  20 stycznia 2017 07:07

  Nikt nigdy mnie nie pytał o pismo. Sarkastyczny język..- też raczej nie zawsze, bo może być odebrany jako brak kultury albo wyśmiewność i hipokryzja.

  Odpowiedz
  • Zdjęcie profilowe aqq
   aqq  20 stycznia 2017 15:21

   Właśnie, nie każdy rozumie sarkazm 😀 Nie liczę ile razy tłumaczyłam o co mi chodziło jak zaczynałam ironizować, albo musiałam dodać: „tylko żartuję” bo nie dałabym rady wytłumaczyć o co mi chodziło 😀

   Odpowiedz
 2. Zdjęcie profilowe martucha180
  martucha180  20 stycznia 2017 08:10

  Ciekawa osobowość.

  Odpowiedz
 3. Zdjęcie profilowe Laurka
  Laurka  20 stycznia 2017 19:25

  Yntelygencyja- to przede wszystkim mnie osobiście pociąga w płci przeciwnej. A co do sarkazmu.. 100% prawdy- jak dla mnie oczywiście ;).

  Odpowiedz
 4. Zdjęcie profilowe martus2833
  martus2833  20 stycznia 2017 19:30

  Zapach, zapach, zapach…

  Odpowiedz
 5. Zdjęcie profilowe marrika
  marrika  6 lutego 2017 02:02

  Brak mi tylko zacięcia do gotowania. Kiedyś chciało mi się gotować. Staram się to zmienić.

  Odpowiedz
 6. Zdjęcie profilowe Wusia
  Wusia  12 lutego 2017 14:51

  Sama prawda!

  Odpowiedz
 7. Zdjęcie profilowe kasiadrozdz
  kasiadrozdz  16 lutego 2017 15:52

  ciekawe

  Odpowiedz
 8. Zdjęcie profilowe magnolinijka
  magnolinijka  17 lutego 2017 18:32

  Ogólnie ja zawsze miała niską samoocenę. Mój chłopak postanowił, że załatwi mi sesję zdjęciową i to profesjonalną. Było to już jakiś czas temu jak dobrze pamiętam w Multiarte u pana Pawlaka i gdy teraz patrzę na te zdjęcia moje ego rośnie. Zdjęcia są piękne i muszę przyznać wyglądam na nich naprawdę dobrze. Może to jest sposób;)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.