Aukcja: Sylveco – Wygładzająca odżywka do włosów

Wygładzająca odżywka na bazie ekstraktu z łopianu marki Sylveco przeznaczona jest do każdego rodzaju włosów. Zawiera składniki wzmacniające, nawilżające i odbudowujące, dzięki którym włosy nabierają blasku, ładnie się układają, są gładkie i elastyczne. Olej z pestek winogron, oliwa z oliwek i olej arganowy chronią przed wysuszeniem i uszkodzeniami. Dodatkowo cukier i panthenol (humektanty) zatrzymują wilgoć i pozwalają uzyskać odpowiednią objętość fryzury, bez obciążenia. Stosowanie odżywki po każdym myciu włosów zapewnia efekt idealnie miękkich, wygładzonych i pełnych blasku włosów.

Pełen opis produktu (link aktywny po wejściu na aukcję): Opis przedmiotów znajdujących się aktualnie na aukcjach   Koniec aukcji: 30.05.2015, godz. 22:10