Aukcja: Soraya – linia Vita Therapy System – Regenerujący krem na noc – cera naczynkowa

Soraya – Wzmacniający krem na dzień z witaminą P+C dla cery naczynkowej. Zawiera: fito-witaminę P (RUTYNA), witaminę C (KWAS ASKORBINOWY), ekstrakty z winorośli i kasztanowca, olej makadamia. Efekty stosowania: natłuszczenie i wygładzenie naskórka, złagodzenie podrażnień i zaczerwienień, poczucie regeneracji i komfortu, zmniejszenie widoczności naczynek, poprawa jędrności skóry i redukcja zmarszczek.  Pełen opis produktu (link aktywny po wejściu na aukcję): Opis przedmiotów znajdujących się aktualnie na aukcjach   Koniec aukcji: 30.04.2014, godz. 22:00

soraya-vitamin-P+C-cera-naczynkowa-krem-na-noc