Aukcja: KISS – Intensywnie wzmacniający zestaw do paznokci

Zestaw marki KISS – doskonały do miękkich, słabych i uszkodzonych paznokci. Zawiera: Base Coat – pomaga uzupełnić ubytki i wygładzić płytkę, Nail Tint – zawiera wzmacniające keratynę oraz olej arganowy. Używać samodzielnie lub na bazę i pod top dla lepszego efektu. Top Coat – tworzy warstwę ochronną, która wzmacnia płytkę.

Pełen opis produktu (link aktywny po wejściu na aukcję): Opis przedmiotów znajdujących się aktualnie na aukcjach   Koniec aukcji: 28.02.2015, godz. 22:00