Aukcja: KISS – Intensywnie wzmacniający zestaw do paznokci
Zestaw marki KISS – doskonały do miękkich, słabych i uszkodzonych paznokci. Zawiera: Base Coat – pomaga uzupełnić ubytki i wygładzić płytkę, Nail Tint – zawiera wzmacniające keratynę oraz olej arganowy. Używać samodzielnie lub na bazę i pod top dla lepszego efektu. Top Coat – tworzy warstwę ochronną, która wzmacnia płytkę.
Pełen opis produktu (link aktywny po wejściu na aukcję): Opis przedmiotów znajdujących się aktualnie na aukcjach Koniec aukcji: 28.02.2015, godz. 22:00