Aukcja: BIOVAX – Odżywka BB 60 Sekund Do Włosów Osłabionych

Odżywka do włosów z najnowszej serii BIOVAX 60 sekund Beauty Benefit przeznaczona do włosów osłabionych. 60 sekund to czas, który dzięki Odżywce BB Beauty Benefit, w zupełności wystarczy na codzienną pielęgnację włosów.
Składniki zawarte w odżywce natychmiastowo poprawiają kondycję włosów, przynosząc im aż 7 korzyści jednocześnie.

Dla zapewnienia optymalnego efektu tej odżywki, powstał starannie opracowany LactiRicinum Oleo Complex. Jest to unikalne połączenie, naturalnych składników w pielęgnacji włosów: protein mlecznych, laktozy i oleju rycynowego.
Proteiny mleczne – łączą się z przerwanymi wiązaniami keratyny w zniszczonym włosie, przez co odbudowują wewnętrzną jego strukturę, uszkodzoną przez czynniki środowiskowe oraz nieprawidłowe obchodzenie się z włosami.
Laktoza – wspomaga prawidłowe nawilżenie włosów, łatwo wiąże się z keratyną, dzięki czemu zapobiega rozdwajaniu się końcóweki uszkodzeniom łodygi włosa.
Olej rycynowy – ma właściwości wzmacniające i ochronne dla włosów, skutecznie zabezpiecza końcówki przed rozdwajaniem się. Ma najlepsze wśród wszystkich olejów właściwości nabłyszczające. Jest bogaty w kwasy tłuszczowe i wit. E.

Pełen opis produktu (link aktywny po wejściu na aukcję): Opis przedmiotów znajdujących się aktualnie na aukcjach  Koniec aukcji: 30.11.2014, godz. 21:35.

BIOVAX--Odzywka-BB-60-Sekund-Do-Wlosow-Oslabionych