Aukcja: ~~~Aukcja Dnia: Marion: Jedwabna kuracja DO WŁOSÓW FARBOWANYCH~~~
Natura Silk Jedwabna Kuracja to odżywka regenerująca bez spłukiwania do włosów. Formuła odżywki została opracowana tak, aby lepiej i dłużej chronić kolor włosów farbowanych, zapewniając im zdrowy połysk. Dodatkowo zawarty w odżywce olej z kiełków pszenicy poprawia strukturę włosów, wygładza je i ułatwia rozczesywanie. Olej jojoba nawilża, odżywia i wzmacnia osłabione włosy.
Zawarte w odżywce proteiny jedwabiu i prowitamina B5:
- nadają włosom świetlisty połysk już po użyciu 1 kropli
- regenerują włosy od wewnątrz
- tworzą na powierzchni włosów film ochronny
- zapobiegają puszeniu i elektryzowaniu się włosów
Filtr UV zapewnia ochronę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych oraz pomaga regenerować uszkodzenia spowodowane stylizacją i modelowaniem włosów przy użyciu suszarki, prostownicy i lokówki.
Twoje włosy uzyskują świetlisty połysk, jedwabistą miękkość i zdrowy wygląd.
Sposób użycia: Nałożyć na dłoń dużą kroplę jedwabnej kuracji i rozprowadzić na suchych lub wilgotnych włosach. Nie spłukiwać.
Poj. 15 ml
Z uwagi na to, ze jest to Aukcja Dnia, nie posiada ona dodatkowego opisu. Koniec aukcji: 23.08.2014, godz. 23:05