10 sygnałów, że On jest tym jedynym

Jesteście razem już jakiś czas, ale nie jesteś pewna, czy On jest tym jedynym i czy nie powinnaś szukać dalej? Sprawdź, jakie wysyłane przez Niego sygnały świadczą o tym, że stworzycie szczęśliwą parę na długie lata!

10 sygnałów, że On jest tym jedynym

Polecamy także: Jak stworzyć wieloletni związek? Poznaj sekrety par!

1. Stara się Tobie podobać

Jeżeli pomimo pewnego stażu Waszego związku on nadal przywiązuje wagę do tego, jak ubiera się na Wasze spotkanie czy nawet na wieczór przy filmach spędzany z Tobą na kanapie, to znak, że liczy się z Twoją opinią i zależy mu, by nadal Ci się podobać. Większość mężczyzn najchętniej założyłaby na taką okazję dresowe spodnie lub wytarte dżinsy i porozciąganą bluzę, a potem zapadła się w to wysiedziane miejsce na kanapie.

 

2. Odnosi się z szacunkiem do kobiet

Wiele z nas nie przygląda się zawczasu temu, jak nasi partnerzy zwracają się do innych kobiet w swoim życiu, a to wbrew pozorom powie nam wiele o tym, jak kiedyś będą traktować nas. Czy On jest miły dla siostry, czy odpowiada na prośby swojej mamy albo się o nią martwi? Czy odnosi się z odpowiednim szacunkiem do ekspedientki w sklepie lub na poczcie? Jeżeli na wszystkie te pytania możesz odpowiedzieć „tak”, jesteś szczęściarą!

 

3. Słucha tego, co do niego mówisz

Powstało już chyba milion skeczy o tym, jaka jest różnica w sposobie myślenia/mówienia kobiet i mężczyzn. Rozwlekły, emocjonalny i zawiły sposób wyrażania się większości z nas często powoduje, że nasi partnerzy zwyczajnie przestają nas słuchać. Kojarzysz ten nieobecny wyraz twarzy, który sprawia, że masz ochotę powiedzieć coś absurdalnego lub wulgarnego, bo wiesz, że Twój chłopak i tak niczego nie słyszy? Czy pamiętasz, jak filmowa Amelia powiedziała do ojca: „Miałam trzy zawały serca i musiałam przerwać ciążę przez narkotyki„, a on ze stoickim spokojem odpowiedział: „to dobrze„? Jeżeli podobne doświadczenia nie są Twoim udziałem, to niezawodny znak, że jesteś z odpowiednim mężczyzną!

4. Pamięta o najważniejszych datach

Możesz liczyć na życzenia i drobne upominki na Dzień Kobiet, w każde urodziny i rocznice? Może to jeszcze nie rozbija całego banku z sercami i miłosnymi westchnięciami, ale to dobry początek, który w połączeniu z innymi „odhaczonymi” sygnałami z naszej listy zdecydowanie potwierdza, że Twojemu mężczyźnie na Tobie zależy.

 

5. Lubi zwierzęta

Początkowo zwykle nie przywiązujemy wagi do takich „drobiazgów”. Może Ci się nawet wydawać zabawne, że Twój chłopak opędza się od kotów, boi się owadów lub celuje kamieniami w gołębie na drzewach. Ale pamiętaj- takie zachowania powinny zaświecić w Twojej głowie czerwoną lampkę! Mężczyzna, który nie lubi zwierząt jest pozbawiony empatii i nie będzie się troszczył ani o Ciebie, ani o Wasze dziecko.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (91 głosów, średnia: 4,74 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.